Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Grabowa – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

5 060 zł2 530 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość gruntową położoną w Łazach w rejonie ul. Grzybowej, oznaczoną jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł6 677 m² 37,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka inwestycyjna w Grabowej, gm. Mykanów Lokalizacja: grabowa, gm. Mykanów u zbiegu ul. Długosza i Spacerowej Numer ewidencyjny: 1711/2, obręb Grabowa.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł763 m² 390,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjna działka położona w miejscowości Grabowa, w gminie Rychwał.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 700 m² 47,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano rolna o powierzchni 2700mkw. Szerokość działki 21m Woda oraz prąd w granicy działki. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 042 m² 119,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1 0 42 mkw która znajduje się w Grabowej, gmina Łazy powiat Zawierciański. Parcela w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

760 680 zł50 712 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren leśny blisko Ogrodzieńca! Na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni 5 ha, położone w miejscowości Grabowa, gmina Łazy, powiat zawierciański, województwo śląskie. 10.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 095 m² 109,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną. Działka o powierzchni 1 095 mkw położona jest w Grabowej, gmina Łazy powiat Zawierciański. Parcela w kształcie trapeza,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

319 000 zł1 981 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabowa +3 km

369 000 zł3 396 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka wśród zabudowy domami jednorodzinnymi pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3396m2 Wymiary 16,4m od ulicy, 140 po bokach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabowa +3 km

390 000 zł3 924 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna duża działka pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3924m2 Wymiary 30m od ulicy, 136,4 i 131,8 po bokach oraz 29,3m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabowa +3 km

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazyjna cena już z udziałem w drodze! Na sprzedaż działka budowlana 1000 m - Niegowonice, pasieki- jedna z najbardziej pożądanych okolic Jury Krakowsko-Częstochowskiej Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabowa +3 km

169 900 zł860 m² 197,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w miejscowości Niegowonice powiecie zawierciańskim, gminie Łazy woj.śląskim, przy ul. Piaskowej, składająca się z działki ew.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabowa +3 km

445 550 zł2 358 m² 188,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Niegowonicach. Działkę w zasadzie można podzielić na dwie części - jest opcja dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabowa +3 km

228 000 zł1 901 m² 119,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania piękna działka budowlana połozona na jurze W miejscowości rodaki Działka ma 1901 m2 powierzchni i ma ok 21 m szerokości i ok. 88,5 m długości. Kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabowa +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Grabowa

Grabowa,śląskie

198 000 zł1 615 m² 122,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedania przepiękną działkę budowlaną w Grabowej - Twoje miejsce wśród zieleni, z szybkim dojazdem do Częstochowy! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Grabowa,śląskie

235 440 zł1 962 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka na wymarzony dom w otoczeniu lasu Polecam do sprzedaży piękną, wymiarową działkę budowlaną o nr 7798/6 i pow. 1962m2, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Grabowa,śląskie

235 680 zł1 964 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka na wymarzony dom w otoczeniu lasu Polecam do sprzedaży piękną, wymiarową działkę budowlaną o nr 7798/5 i pow. 1964m2, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Grabowa,śląskie

157 080 zł1 309 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka na wymarzony dom w otoczeniu lasu Polecam do sprzedaży piękną, wymiarową działkę budowlaną o nr 7799 i pow. 1309m2, położoną w malowniczej miejscowości Grabowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Grabowa,śląskie

829 440 zł6 912 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Idealna działka dla inwestora lub dewelopera pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą Polecam do sprzedaży piękne cztery działki budowlane nr 7798/5, 7798/6, 7798/7 i 7799 o łącznej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Grabowa,śląskie

201 240 zł1 677 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Idealna działka na wymarzony dom w otoczeniu lasu Polecam do sprzedaży piękną działkę budowlaną o nr 7798/7 i pow. 1677m2, położoną w malowniczej miejscowości Grabowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Lipowa

Grabowa,śląskie

260 000 zł17 720 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż ładną działkę rolno-budowlaną w miejscowości Grabowa, gmina Mykanów. W pobliżu znajduje się zabudowa mieszkaniowa wzdłuż ulicy Lipowej oraz tereny rolne. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Grabowa

Grabowa,świętokrzyskie

99 000 zł3 009 m² 32,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki, położone w malowniczej miejscowości Grabowa. Dostępne są cztery dzialki o następujących parametrach: 312/2 - 0,3009 ha 312/3 - 0,3009 ha 312/4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Grabowa,śląskie

157 080 zł1 309 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka na wymarzony dom Grabowa, ul. Zielona Na sprzedaż piękna, ustawna działka budowlana o powierzchni 1309 m , położona w malowniczej miejscowości Grabowa, przy ul. Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Grabowa,śląskie

157 080 zł1 309 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1309 m | Grabowa, ul. Zielona | Spokojna okolica otoczenie lasu! Szukasz miejsca pod wymarzony dom z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni i ciszy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Grabowa,śląskie

235 440 zł1 962 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Grabowa,śląskie

235 680 zł1 964 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zielona

Grabowa,śląskie

157 080 zł1 309 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Grabowa,śląskie

201 240 zł1 677 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Grabowa,śląskie

829 440 zł6 912 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Długosza

Grabowa,śląskie

119 000 zł2 500 m² 47,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Grabowa gmina Mykanów. Lokalizacja: grabowa, ul. Długosza, województwo Śląskie, gmina Mykanów Powierzchnia działki: około 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Grabowa

Grabowa,śląskie

458 150 zł18 326 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie działki znajdujące się obok siebie o łącznej powierzchni 1,8326 ha za cenę 25zł za m2 Działki o numerach 60/6 oraz 18/5 obręb 0008 Grabowa, gmina Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Grabowa

Grabowa,śląskie

162 000 zł14 680 m² 11,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy Obszar w Grabowej - Idealny na Twój Nowy Projekt. Informacje o Nieruchomości: lokalizacja: grabowa, gmina Mykanów, powiat Częstochowski Powierzchnia całkowita: około 14 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Błojec

Grabowa,śląskie

180 000 zł2 924 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

DO sprzedania działka W całości budowlana Grabowa - błojec powierzchnia działki wynosi 2924 m2, szerokość około 50 metrów i rozszerza się ku tyłowi (kształt trapez) wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Długosza

Grabowa,śląskie

200 000 zł5 181 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana Grabowa Mykanów prezentuje; aleja Nieruchomości Przedstawiamy nieruchomość położoną Przy ulicy Jana Długosza w miejscowości Grabowa obok Mykanowa w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Długosza

Grabowa,śląskie

178 000 zł3 001 m² 59,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Grabowa w gminie Mykanów powiat częstochowski. Działka opisana jest nr ewidencyjnym 1891/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Grabowa

Grabowa,śląskie

609 200 zł34 426 m² 17,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

: doskonale zlokalizowany teren o łącznej powierzchni 3,4426 ha iszerokości 96 m. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony pod inwestycje przemysłowe, usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabowa

Grabowa,śląskie

220 000 zł4 030 m² 54,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wstrzymane Sprzedam działkę budowlaną w Grabowej ( koło Niegowonic), super zlokalizowaną, widokową , południową o dwóch poziomach. Działka jest w kształcie zbliżonym do kwadratu.